O nás

Ekuberg pharma s.u.r.l. je mladá, dynamická, talianska spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti dermatologickej kozmetiky a zdravotníckych pomôcok.

O nás

Ekuberg pharma s.u.r.l. je mladá, dynamická, talianska spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti dermatologickej kozmetiky a zdravotníckych pomôcok. Víziou spoločnosti je unikátny prístup k zákazníkom a ponúknutie komplexného riešenia problému.

Ekuberg pharma s.u.r.l. sa odlišuje od konkurencie tým, že sa snaží skĺbiť špeciálne požiadavky zákazníkov v súlade s medzinárodnými štandardami v kozmetike.

Intímna kozmetika DermoXEN

Intímne srpchové gély DermoXEN sú vyvinuté na základe požiadaviek zákazníkov v súlade s medzinárodnými štandardami. DermoXEN v sebe spája dva prístupy, má prírodné zloženie a podlieha kvalitným farmaceuticko – technologickým postupom.

Je výsledkom nepretržitej angažovanosti Ekuberg Pharma s.u.r.l. vo výskume, vývoji a v hodnotení nových projektov, s cieľom zaistiť bezpečnosti a prospech pre všetky ženy na svete.

Všetky výrobky prešli prísnym in vivo a in vitro testovaním pod dohľadom dermatológov a gynekológov ako sú: dermatologické testy, kumulatívne testy dráždivosti in vitro na rekonštruovanej ľudskej koži a na rekonštruovanom vaginálnom epiteli, testy prítomnosti na nikel a ďalšie ťažké kovy a ďalšie špecifické testy.

Prečo je intímna kozmenitka DermoXEN iná?

DermoXEN využíva inovatívne zloženie:

  • Obsahuje veľmi jemné detergenty. DermoXEN neobsahuje detergenty, ako sú laurylsíran sodný (SLS) a lauryléter síran sodný (SleS), ktoré sa všeobecne využívajú v kozmetike, pre ich nízku cenu, pretože majú silný dráždivý účinok.
  • Bez vonných látok , ktoré môžu alergizovať
  • S vysokým percentom inovatívnych látok prírodného pôvodu
  • Bez konzervačných látok používaných v iných intímnych čistiacich prípravkoch ako sú parabény, tiazolíny a látky, ktoré uvoľňujú formaldehyd, ktoré môžu vyvolať precitlivenosť
  • Bez silikónov, ktoré majú okluzívny účinok a nedajú sa biologicky odbúrať
  • S ohľadom na fyziologické pH v intímnych zónach, rešpektujú špecifické potreby žien v ich životnom cykle.
  • Navrhnuté tak, aby sa minimalizovalo riziko alergie.
  • Všetky produkty DermoXEN boli testované na bezpečnosť a schválene ako “HYPOALERGÉNNE” na koži

Názor farmaceuta

Pracujem vo farmaceutickom priemysle už dlhé roky a za ten čas som stála pri uvádzaní viacerých liekov na trh. Dnes som sa posunula bližšie k ľuďom a vediem lekáreň.

Na DermoXEN sa mi páči, že obsahuje vysoký podiel rastlinných zložiek a prírodných mydiel, ktoré nepenia a nevysúšajú sliznicu, na rozdiel od iných kozmetických výrobkov, ktoré obsahujú syntetické mydlá ako sú sódium lauryl surfát lebo sódium laureth sulfát. Intímnu kozmetika DermoXEN odporúčam najmä ženám s citlivou pokožkou v intímnych zónach ale aj na tele, bez ohľadu na vek.

DermoXEN prípravky sú jemné, nedráždivé a každá vyrobená šarža je testovaná na prítomnosť ťažkých kovov. Nie sú testované na živých zvieratách ale na modeloch kože a slizníc.

Zároveň by som chcela vyzdvihnúť prítomnosť prebiotík, ktoré podporujú rast a životaschopnosť probiotických mikroorganizmov, ktorých prítomnosť je nevyhnutná pre vytváranie priaznivej mikroflóry v intímnych zónach nie len u žien ale aj u mužov a udržujú v nich zdravé prostredie.

PharmDr. Paula Kubovičová,
Lekáreň Tri veže
Bajkalská 9/A, Bratislava